AWCCA-107T52H40-C01-B
- Артикул производителя:
- AWCCA-107T52H40-C01-B
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- TX 3 COIL 1 LAYER 11.5UH 12UH
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- 18A
- Current Rating (Amps) :
- 7.5A
- DC Resistance (DCR) :
- 56mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- 7MHz
- Function :
- Transmitter
- Inductance :
- 11.5µH, 12µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 80 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 4.25" L x 2.06" W x 0.15" H (108.0mm x 52.5mm x 4.0mm)
- Tolerance :
- ±10%