AWCCA-47R38H08-C01-B
- Артикул производителя:
- AWCCA-47R38H08-C01-B
- Краткое описание:
- RX 1 COIL 1 LAYER 11.5UH
- DC Resistance (DCR) :
- 160mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver
- Inductance :
- 11.5µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 34 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 1.85" L x 1.50" W x 0.03" H (47.0mm x 38.0mm x 0.9mm)
- Tolerance :
- ±5%