AWCCA-98T56H38-C01-B
- Артикул производителя:
- AWCCA-98T56H38-C01-B
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- TRANSMITTER 3 COIL 1 LAYER
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 56mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Transmitter
- Inductance :
- 12.0µH, 11.5µH, 12.0µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 120 @ 100kHZ, 110 @ 100kHZ
- Size / Dimension :
- 3.86" L x 2.20" W x 0.15" H (98.0mm x 56.0mm x 3.8mm)
- Tolerance :
- ±10%