IDSD-05-S-17.50-T-P09-G-ST2
- Артикул производителя:
- IDSD-05-S-17.50-T-P09-G-ST2
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 1.46' (444.50mm)
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)