VTP-02007
- Артикул производителя:
- VTP-02007
- Производитель/Бренд:
- Premier Magnetics
- Краткое описание:
- INDUCTOR,LOW COST TOROIDAL POWER
- Производитель :
- Premier Magnetics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 12A
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 600mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 1.150" (29.21mm)
- Inductance :
- 20 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz