VTP-01001
- Артикул производителя:
- VTP-01001
- Производитель/Бренд:
- Premier Magnetics
- Краткое описание:
- INDUCTOR,LOW COST TOROIDAL POWER
- Производитель :
- Premier Magnetics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 2A
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 75mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.350" (8.89mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz