GLSV1R500
Артикул производителя:
GLSV1R500
Производитель/Бренд:
Sprague-Goodman
Краткое описание:
FIXED IND 1.5UH SMD
Производитель :
Sprague-Goodman
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.205" (5.20mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
10 MHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Nonstandard, 6 Lead
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
45 @ 20MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)