GLA22110
Артикул производителя:
GLA22110
Производитель/Бренд:
Sprague-Goodman
Краткое описание:
FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD
Производитель :
Sprague-Goodman
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
45 mA
DC Resistance (DCR) :
21Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
7MHz
Height - Seated (Max) :
0.094" (2.40mm)
Inductance :
220 µH
Inductance Frequency - Test :
796 kHz
Material - Core :
Non-Magnetic
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
20 @ 796kHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210 (3225 Metric)
Tolerance :
±10%