FPV1006-125-R
- Артикул производителя:
- FPV1006-125-R
- Производитель/Бренд:
- Vicor Corporation
- Краткое описание:
- FIXED IND 125NH SMD
- Производитель :
- Vicor Corporation
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 125 nH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Size / Dimension :
- 0.382" L x 0.331" W (9.70mm x 8.40mm)