TO3316-100M
- Артикул производителя:
- TO3316-100M
- Производитель/Бренд:
- Tamura
- Краткое описание:
- FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
- Производитель :
- Tamura
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 3.9 A
- DC Resistance (DCR) :
- 38mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 25MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.209" (5.30mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 30 @ 100kHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%