TO3316-1R5M
- Артикул производителя:
- TO3316-1R5M
- Краткое описание:
- FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 6.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 10mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 100MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.209" (5.30mm)
- Inductance :
- 1.5 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Q @ Freq :
- 50 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%