TO1608-2R2M
- Артикул производителя:
- TO1608-2R2M
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 2.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 70mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 90MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.115" (2.92mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%