T1812-471J
- Артикул производителя:
- T1812-471J
- Краткое описание:
- FIXED IND 470UH 85MA 26 OHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 85 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 26Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 3MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.143" (3.63mm)
- Inductance :
- 470 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 796 kHz
- Q @ Freq :
- 40 @ 796kHz
- Size / Dimension :
- 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
- Tolerance :
- ±5%