T1812-560J
Артикул производителя:
T1812-560J
Краткое описание:
FIXED IND 56UH 190MA 5.5 OHM SMD
Current Rating (Amps) :
190 mA
DC Resistance (DCR) :
5.5Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
13MHz
Height - Seated (Max) :
0.143" (3.63mm)
Inductance :
56 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Q @ Freq :
50 @ 2.52MHz
Size / Dimension :
0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Tolerance :
±5%