T1812-4R7J
Артикул производителя:
T1812-4R7J
Краткое описание:
FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD
Current Rating (Amps) :
230 mA
DC Resistance (DCR) :
1Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
115MHz
Height - Seated (Max) :
0.143" (3.63mm)
Inductance :
4.7 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Q @ Freq :
50 @ 7.96MHz
Size / Dimension :
0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Tolerance :
±5%