IDSD-10-D-04.96-P16-G-R
- Артикул производителя:
- IDSD-10-D-04.96-P16-G-R
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.413' (125.98mm, 4.96")
- Number of Positions :
- 20
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)