IDSD-08-S-10.60-T-P02-G
- Артикул производителя:
- IDSD-08-S-10.60-T-P02-G
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.883' (269.24mm, 10.60")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)