MND-07CZI2R7M-XB-RU
- Артикул производителя:
- MND-07CZI2R7M-XB-RU
- Производитель/Бренд:
- Mag Layers
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.7UH 11.4A 17.3 MOHM
- Производитель :
- Mag Layers
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 11.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 17.3mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 2.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Alloy
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.283" W (7.50mm x 7.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%