MND-07CZI1R5M-XB-RU
Артикул производителя:
MND-07CZI1R5M-XB-RU
Производитель/Бренд:
Mag Layers
Краткое описание:
FIXED IND 1.5UH 15A 8.36MOHM SMD
Производитель :
Mag Layers
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
15 A
DC Resistance (DCR) :
8.36mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Alloy
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.295" L x 0.283" W (7.50mm x 7.20mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%