MND-07CZI6R8M-XB-RU
- Артикул производителя:
- MND-07CZI6R8M-XB-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 6.8UH 6.8A 42.57 MOHM
- Current Rating (Amps) :
- 6.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 42.57mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 6.8 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.283" W (7.50mm x 7.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%