MMD-12EZ-3R3M-V1-RU
- Артикул производителя:
- MMD-12EZ-3R3M-V1-RU
- Производитель/Бренд:
- Mag Layers
- Краткое описание:
- FIXED IND 3.3UH 32A 9.2 OHM SMD
- Производитель :
- Mag Layers
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 32A
- Current Rating (Amps) :
- 15 A
- DC Resistance (DCR) :
- 9.2mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.197" (5.00mm)
- Inductance :
- 3.3 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%