IDSD-08-D-50.99-T-P08-G-B04
- Артикул производителя:
- IDSD-08-D-50.99-T-P08-G-B04
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 4.25' (1.30m)
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)