MMD-12FD-2R2M-V1-RU
- Артикул производителя:
- MMD-12FD-2R2M-V1-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 40.0A 4.2 OH SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 40A
- Current Rating (Amps) :
- 22 A
- DC Resistance (DCR) :
- 4.2mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.252" (6.40mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%