MND-06CZI1R0M-XB-RU
- Артикул производителя:
- MND-06CZI1R0M-XB-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 1UH 18A 6.18 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 18 A
- DC Resistance (DCR) :
- 6.18mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 1 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.258" L x 0.250" W (6.56mm x 6.36mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%