MND-06CZER33M-XB-RU
- Артикул производителя:
- MND-06CZER33M-XB-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 0.33UH 25A 2.53 MOHM S
- Current Rating (Amps) :
- 25 A
- DC Resistance (DCR) :
- 2.53mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance :
- 330 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Metal
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%