MND-04BZN2R2M-XB-RU
- Артикул производителя:
- MND-04BZN2R2M-XB-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 5.5A 38.7 MOHM S
- Current - Saturation (Isat) :
- 5.6A
- Current Rating (Amps) :
- 5.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 38.7mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Metal
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%