MAC104BZ-1R0M-V1-RU
- Артикул производителя:
- MAC104BZ-1R0M-V1-RU
- Производитель/Бренд:
- Mag Layers
- Краткое описание:
- AUTOMOTIVE IND 1uH 3.75A 37 OHM
- Производитель :
- Mag Layers
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 8.5A
- Current Rating (Amps) :
- 3.75 A
- DC Resistance (DCR) :
- 37Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance :
- 1 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%