MAC104BZ-2R2M-V1-RU
- Артикул производителя:
- MAC104BZ-2R2M-V1-RU
- Краткое описание:
- AUTOMOTIVE IND 2.2uH 2.85A 90OHM
- Current - Saturation (Isat) :
- 6A
- Current Rating (Amps) :
- 2.85 A
- DC Resistance (DCR) :
- 90Ohm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%