MSCDRI-74-1R0M-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-74-1R0M-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 1.0UH 6.8A 11.1MOHM
- Current Rating (Amps) :
- 6.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 11.1mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.181" (4.60mm)
- Inductance :
- 1 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%