IDSD-06-D-12.50-T-P01-G-R
- Артикул производителя:
- IDSD-06-D-12.50-T-P01-G-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 1.04' (317.50mm)
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)