MSCDRI-8D43-101M-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-8D43-101M-RU
- Краткое описание:
- FIXED IN 100NH 1.30A 390MOHM
- Current Rating (Amps) :
- 1.3 A
- DC Resistance (DCR) :
- 360mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance :
- 100 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%