MSCDRI-74-2R2M-RU
- Артикул производителя:
- MSCDRI-74-2R2M-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2NH 5.0A 390MOHM
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 14.7mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.181" (4.60mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%