IDSD-05-S-100.00-T-P01-G
- Артикул производителя:
- IDSD-05-S-100.00-T-P01-G
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 8.33' (2.54m)
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)