MLV-FY12N1R5M-M2-RU
- Артикул производителя:
- MLV-FY12N1R5M-M2-RU
- Производитель/Бренд:
- Mag Layers
- Краткое описание:
- FIXED IND 1.5 uH 3.3A 60 mOhm
- Производитель :
- Mag Layers
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.5A
- Current Rating (Amps) :
- 3.3 A
- DC Resistance (DCR) :
- 60mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance :
- 1.5 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
- Supplier Device Package :
- 1210
- Tolerance :
- ±20%