WIP322512A-2R2MLDG
- Артикул производителя:
- WIP322512A-2R2MLDG
- Производитель/Бренд:
- INPAQ Technology Co., Ltd
- Краткое описание:
- POWER INDUCTOR 3225 2.2UH 20% DC
- Производитель :
- INPAQ Technology Co., Ltd
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 3.5A
- Current Rating (Amps) :
- 2.7 A
- DC Resistance (DCR) :
- 72mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Iron Powder
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- 1210
- Tolerance :
- ±20%