MLV-YT12NR10M-M3-RU
- Артикул производителя:
- MLV-YT12NR10M-M3-RU
- Краткое описание:
- FIXED IND 0.1 uH 7A 11 mOhm
- Current - Saturation (Isat) :
- 11A
- Current Rating (Amps) :
- 7 A
- DC Resistance (DCR) :
- 11mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance :
- 100 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Tolerance :
- ±20%