WB0402T27NSJ
- Артикул производителя:
- WB0402T27NSJ
- Краткое описание:
- WW IND 0402 27NH 5%
- Current Rating (Amps) :
- 400 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 300mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 2.48GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.66mm)
- Inductance :
- 27 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 250 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 24 @ 250MHz
- Size / Dimension :
- 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm)
- Tolerance :
- ±5%