WB0402T15NSJ
- Артикул производителя:
- WB0402T15NSJ
- Производитель/Бренд:
- Cal-Chip Electronics, Inc.
- Краткое описание:
- WW IND 0402 15NH 5%
- Производитель :
- Cal-Chip Electronics, Inc.
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 560 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 170mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 3.28GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.66mm)
- Inductance :
- 15 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 250 MHz
- Material - Core :
- Ceramic
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 24 @ 250MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm)
- Supplier Device Package :
- 0402
- Tolerance :
- ±5%