IDSD-04-D-10.50-T-RW-R
- Артикул производителя:
- IDSD-04-D-10.50-T-RW-R
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.875' (266.70mm, 10.50")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)