MNI1005PR16KBPDG
- Артикул производителя:
- MNI1005PR16KBPDG
- Производитель/Бренд:
- INPAQ Technology Co., Ltd
- Краткое описание:
- NFC FIXED IND 0402 160NH 480MA 0
- Производитель :
- INPAQ Technology Co., Ltd
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 480 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 330mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 600MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Inductance :
- 160 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 13.56 MHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Supplier Device Package :
- 0402
- Tolerance :
- ±10%