IDSD-02-D-10.00-T-G-RW
- Артикул производителя:
- IDSD-02-D-10.00-T-G-RW
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)