SWC-1.81-168
Артикул производителя:
SWC-1.81-168
Производитель/Бренд:
Amgis, LLC
Краткое описание:
FIXED IND 168UH 1.81A 180MOHM TH
Производитель :
Amgis, LLC
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
1.81 A
DC Resistance (DCR) :
180mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
Inductance :
168 µH
Inductance Frequency - Test :
10 kHz
Material - Core :
Iron Powder
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial, Vertical (Open)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%