SH150T-0.84-26
- Артикул производителя:
- SH150T-0.84-26
- Краткое описание:
- FIXED IND 26UH 840MA 200 MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 840 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 200mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.280" (7.10mm)
- Inductance :
- 26 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Radial, Horizontal - Corner Terminals
- Size / Dimension :
- 0.433" L x 0.441" W (11.00mm x 11.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%