SWT-0.68-377
Артикул производителя:
SWT-0.68-377
Производитель/Бренд:
Amgis, LLC
Краткое описание:
FIXED IND 377UH 680MA 1 OHM TH
Производитель :
Amgis, LLC
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
680 mA
DC Resistance (DCR) :
1Ohm
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.346" (8.80mm)
Inductance :
377 µH
Inductance Frequency - Test :
10 kHz
Material - Core :
Iron Powder
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial, Horizontal (Open)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%