300LS-1R5K=P2
Артикул производителя:
300LS-1R5K=P2
Краткое описание:
FIXED IND 1.5UH 230MA 490 MOHM
Current Rating (Amps) :
230 mA
DC Resistance (DCR) :
490mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
105MHz
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Q @ Freq :
50 @ 7.96MHz
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance :
±10%