SFSD-50-30-G-03.00-S
- Артикул производителя:
- SFSD-50-30-G-03.00-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.250' (76.20mm, 3.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)