SFSD-50-28-G-05.00-DL-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-G-05.00-DL-NDS
- Color :
- Black, Individual
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.417' (127.00mm, 5.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)