SFSD-45-28-H-03.25-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-45-28-H-03.25-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 90
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)