SFSD-35-28-G-10.00-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-35-28-G-10.00-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)