SFSD-30-30-G-09.25-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-30-30-G-09.25-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.771' (234.95mm, 9.25")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)